EN
Tüm Kategoriler

Trafo Projesi

Ana Sayfa>Mühendislik Yüklenici>Trafo Projesi

Trafo Projesi

Trafo Projesi


Trafo merkezi EPC mühendislik projesini yapıyoruz, trafo, şalter, vakum devresi, darbeye dayanıklı ekipman vb. sağlıyoruz. Ayrıca operatörlere ekipman kurulumu, hata ayıklama ve teknik eğitim yapıyoruz.
Anahtar istasyonunu, seri kompanzasyon istasyonunu, iletim hattını tasarlayabilir ve inşa edebiliriz; Açık devre kesici ve şalt kurulumu ve hata ayıklama hizmeti verin.   

Soru gönderin
Başvuru
Merkezi rüzgar çiftlikleri
Kısmen merkezi olmayan rüzgar çiftlikleri
Yerleşim bölgesi
Kentsel kamusal dönüşüm
hareketli şehir merkezi
Otomobil üretimi
Demir ve çelik metalurjisi
İnşaat ve gayrimenkul
İnşaat güç kaynağı, vb
Tipik Proje
 • 1. 110kV EPC Kontrol Paneli
  Jinchi Energy and Material Co., Ltd. için 110kV Trafo EPC Taahhüt Projesi

  Bu projenin kapasitesi 1×40 MVA +1×31.5MVA'dır. HNAC, projeye tasarım, ekipman üretimi, kurulum ve devreye alma hizmetlerini vermekte ve projeye ait tek seferlik güç aktarımını 6 ay içerisinde gerçekleştirmektedir.

 • d5ab346746deb94d004ca648b8ab05c 副本
  SOMETA, Senegal 90kV/10 kV Trafo Merkezi

  SOMETA'nın 90kV/10kV trafo merkezi Senegal'in başkenti Dakar'da bulunuyor. Trafo merkezinin iki adet 90kV giriş hattı, 6kV için 10 adet giden hattı ve 8 MVA ana trafo ekipmanının kurulumunu ve devreye alınmasını tamamlaması gerekmektedir.

 • 手机型号去掉-3.青海湘和有色金属有限责任公司整体技术升级改造110kV变电站项目 副本
  Genel Teknik Yükseltme ve Dönüşüm 110kV Trafo Projesi

  Bu proje, Qinghai Xianghe Nonferrous Metals Co., Ltd.'nin genel iyileştirme ve dönüştürme, çinko eritme atıklarının zararsız işlenmesi ve değerli metallerin kapsamlı geri kazanımı için 110kV trafo merkezi inşaat projesidir. HNAC, tüm istasyonun birincil ve ikincil tasarımı, korunması, ölçümü ve kontrolü, sistem temini ve ürün kurulumu ve devreye alınmasını sağlayan proje, tüm istasyonun dönüşümünü ve inşaatını 3 ay içerisinde tamamlayarak başarıyla işletmeye alındı.

 • 4. 瓮安龙马磷业110kV变电站项目副本
  Weng'an Longma Fosfor Sanayi 110kV Trafo Merkezi Projesi

  Bu proje, Longma Phosphorus Industry Co., Ltd.'nin sarı fosfor artık gazının kapsamlı kullanımı için 110kV trafo merkezi inşaat projesidir. HNAC, yeni eklenen aralıklı bilgisayar izleme sisteminin tasarımını, tedarikini, kurulumunu ve devreye alınmasını ve koruma ölçüm ve kontrolünü sağlar. Bu sitedeki sistem. Proje, üç aylık yenileme ve inşaatın ardından başarıyla işletmeye alındı ​​ve elektrik teslim edildi.

SORGULAMA

Sıcak kategoriler