EN
Tüm Kategoriler

Haberler

Ana Sayfa>Haberler

HNAC, Afrika'daki (Kenya) 2024 Çin-Afrika Ekonomi ve Ticaret Fuarı'na Katıldı

Zaman: 2024-05-16 Hitler: 22

9 Mayıs sabahı yerel saatle Çin-Afrika Yatırım ve Ticaretin Teşviki ve İşbirliği&Kenya Uluslararası Yatırım Konferansı Konferansı Kenya'nın Nairobi kentinde Edge Konferans Merkezi'nde gerçekleştirildi. Çin'deki bir yüksek teknoloji kuruluşu ve Hunan Eyaletindeki "küreselleşme" girişimlerinin temsilcilerinden biri olan HNAC Technology, bu etkinliğe katılmaya ve bir sergi kurmaya davet edildi.

Çin-Afrika Ekonomi ve Ticaret Fuarı, 2019 yılından bu yana Hunan Eyaleti, Changsha'da üç kez başarıyla düzenlendi. Bu etkinliğe, Çin-Afrika Ekonomi ve Ticaret Fuarı Organizasyon Komitesi sekretaryası ve Kenya Yatırım, Ticaret Bakanlığı ev sahipliği yaptı. ve Sanayi ve Çin-Afrika Ekonomik ve Ticaret Fuarı serisinin Afrika'daki ilk etkinliğidir. "Çin-Afrika El Ele, Birlikte Daha İyi Bir Gelecek Yaratmak" temasıyla düzenlenen Expo, Çin ve Afrika'daki her kesimden temsilciyi bir araya getirerek toplam 700 katılımcıyı bir araya getirdi. Açılış törenine Hunan Eyaleti Vali Yardımcısı Cao Zhiqiang, Hunan Eyaleti Ticaret Bakanlığı Müdürü Shen Yumou ve Kenya Yatırım, Ticaret ve Sanayi Bakanlığı kabine sekreteri Rebecca Miano katıldı ve konuşmalar yaptı.

图片 1

▲Kenya Yatırım, Ticaret ve Sanayi Bakanlığı kabine sekreteri Rebecca Miano bir konuşma yaptı

HNAC International Company'nin Doğu Afrika Bölge Merkezi pazarlama direktörleri Bay Chu Aoqi ve Bay Miao Yong, bu etkinliğe katılarak, çöpçatanlık toplantısında Hunan Eyaleti işletmelerinin temsilcisi olarak bir tanıtım konuşması yaptılar. Chu Aoqi, şirketin Afrika'daki iş gelişimine ve şirketin teknik gücüne ve enerji alanındaki verimli başarılarına odaklandı ve Çin-Afrika işbirliğinin gelişimini teşvik etmeye ve ortak kalkınma ve refahı gerçekleştirmeye devam etmenin güzel vizyonunu ifade etti. katılan misafirlerin oybirliğiyle tanınması ve övgüsü.

图片 2

▲HNAC Chu Aoqi eşleştirme toplantısında konuştu.

Etkinlik sırasında Kenya, Güney Sudan ve diğer birçok ülkeden gelen konuklar, şirketin temsilcileriyle tartışıp bir araya geldi ve enerji ve enerji iş birliği, yeni enerji piyasasının geliştirilmesi vb. konularda derinlemesine fikir alışverişinde bulunarak gelecek için sağlam bir temel oluşturdu. derin pazar düzeni ve gelişimi.

图片 3

▲Güney Sudan Tarım ve Gıda Güvenliği Bakan Yardımcısı Lily Albino Akol Akol (soldan ikinci), HNAC temsilcileriyle görüş alışverişinde bulunuyor.

图片 4

▲Eric Rutto, Kenya Ulusal Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (soldan üçüncü)

图片 5

▲Bayan. Rosemary, Kenya Sürdürülebilir Kalkınma Projeleri Birliği Kakamega Bölgesi Başkanı

Çin-Afrika Ekonomi ve Ticaret Fuarı'nın tanıtımı kapsamında HNAC, Çin-Afrika işbirliğinin yeni modlarını ve yollarını aktif olarak araştırıyor. HNAC, bu etkinliğe katılarak yalnızca Afrika pazarındaki zengin proje inşaatı deneyimini göstermekle kalmadı, aynı zamanda anlayış ve dostluğu geliştirmek ve yeni işbirliği fırsatlarını keşfetmek için Kenya'daki yaşamın her kesiminden temsilcilerle derinlemesine fikir alışverişinde bulundu. Gelecekte HNAC, Kenya ve diğer Afrika ülkeleriyle yakın işbirliğini daha da güçlendirecek, iki taraf arasındaki ekonomik ve ticari ilişkileri geliştirerek yeni ilerlemeler kaydedecek ve Çin-Afrika işbirliği için daha sağlam ve kalıcı bir köprü kuracak.

Önceki: HNAC Technology, Tanzanya trafo merkezinin EPC projesini başarıyla imzaladı

Sonraki : Yeşil hidroelektrik ve sürdürülebilir kalkınma|HNAC Technology, 2023 Dünya Hidroelektrik Kongresi'ne katılıyor

Sıcak kategoriler