EN
Tüm Kategoriler

Haberler

Ana Sayfa>Haberler

HNAC, Huiyang Bölgesi Tarım ve Su Bürosu drenaj pompa istasyonuna yardım etti İşletme ve Bakım Becerileri Eğitim Sınıfı Başarıyla Düzenlendi

Zaman: 2021-04-27 Hitler: 321

Huiyang Bölgesi'ndeki drenaj pompa istasyonunun işletme ve yönetim personelinin iş kabiliyetini ve operasyonel becerilerini daha da geliştirmek ve yeni durumda su koruma geliştirme ihtiyaçlarına uyum sağlamak için. Şu anda, Guangdong Eyaleti, Huizhou Şehri Huiyang Bölgesi Tarım, Kırsal ve Su Koruma Bürosu (bundan böyle "Tarım ve Su Bürosu" olarak anılacaktır) Yongliang'da drenaj pompa istasyonunun işletim ve bakım becerileri üzerine bir eğitim kursu düzenlendi. Huiyang Bölgesindeki Diwei Yönetim Ofisi.
Eğitim kursunun açılış törenine Guangdong Eyaleti, Huizhou Şehri, Huiyang Bölgesi Tarım ve Su Bürosu Müdür Yardımcısı Liu Yaorong başkanlık etti. Tarım ve Su Bürosu, Liangjing Kasabası Halk Hükümeti, Pingtan Kasabası Halk Hükümeti, Pingtan Diwei Yönetim Ofisi, Danshui Nehri Danao Nehri ve Mühendislik Yönetim Ofisinden ve Yongliang Diwei Yönetim Ofisinden toplam 32 iş omurgasından sorumlu ilgili kişiler katıldı. Eğitim.

图片 1


Daha fazla okuma:


Huiyang Bölgesi Tarım ve Su Bürosunun su koruma proje yönetim biriminde toplam 12 drenaj istasyonu, Danshui Nehri Danao Nehri Yönetim Ofisi, Yongliang Dike Yönetim Ofisi ve Pingtan Dike Yönetim Ofisi bulunmaktadır. Ocak 2021'den bu yana Huazi Technology, Huiyang Bölgesinde su pompaları, motorlar, yüksek ve alçak gerilim ekipmanları, bilgisayar izleme ve koruma, DC sistemleri, kapılar ve vinçler dahil olmak üzere ekipman denetimleri, düzenli bakım ve düzenli bakım sağlayan 12 drenaj istasyonu sağladı. Bakım ve önleyici testler ve sel mevsimi görevi, acil kurtarma ve teknik eğitim gibi hizmetler sağlar.

图片 2

图片 3

Önceki: 181 milyon! HNAC, Nijer'deki Kandaji Hidroelektrik Santrali için elektromekanik ekipman temini ve kurulumu ihalesini kazandı

Sonraki : [Geri hareket, yelken aç] HNAC Nauru Akıllı Şebeke Projesi sorunsuz başladı

Sıcak kategoriler