EN
Tüm Kategoriler

Çevre Koruma ve Su Arıtma Projesi

Ana Sayfa>Mühendislik Yüklenici>Çevre Koruma ve Su Arıtma Projesi

Çevre Koruma ve Su Arıtma Projesi

Çevre Koruma ve Su Arıtma Projesi


HNAC, tasarım, tedarik ve inşaat dahil olmak üzere tüm mühendislik müteahhitlik hizmetlerini sağlayabilir, ayrıca müşterilerin gereksinimlerine göre finansman sağlıyoruz.

Belediye atık su arıtma, çöp sızıntı suyu arıtma, atık su geri kazanım arıtma, endüstriyel su arıtma vb proje dahil olmak üzere birçok kanalizasyon arıtma EPC projesine katıldık. Ayrıca belediye su temini projesi, musluk suyu temini projesi, kentsel su temini projesi, kırsal içme suyu güvenliği projesi vb. tasarlayabilir ve inşa edebiliriz.

Soru gönderin
Başvuru
Kentsel su temini
Kırsal içme suyu
Kentsel ve kırsal su kaynaklarının entegrasyonu
Yardımcı pompa istasyonu, ikincil su temini
Belediye kanalizasyon arıtma
İlçe evsel kanalizasyon arıtma
Kağıt endüstrisinde atık su arıtma
İlaç endüstrisinde derinlemesine tedavi
Demir çelik endüstrisinde atık su arıtma
Petrokimya atıksu arıtma
Sanayi bölgesinde kapsamlı kanalizasyon vb.
Tipik Proje
 • pr01
  Belediye Su Temini Arıtma-Nanjing Beihekou Su Tesisi

  Beihekou Su Tesisi, tamamı Çinliler tarafından tasarlanan ve inşa edilen ilk evsel su tesisi olup, Nanjing'deki en büyük ve Çin'deki en büyük su tesislerinden biridir. 1.2 milyon t/gün su temin ölçeği ile Nanjing kentsel bölgesindeki suyun yarısından fazlasını sağlıyor. Ana süreç olarak flokülasyon ve sedimantasyon + filtrasyon ve dezenfeksiyon yöntemini ve tüm tesis izleme için otomatik kontrol sistemini benimser.

 • pr02
  Belediye Kanalizasyon Arıtma-Changsha Kaifu Bölgesi Kanalizasyon Tesisi

  Proje kapasitesi 300,000 ton/gün'e yükseltildi ve yükseltme sonrası atık su kalitesi Seviye 1 standardına ulaştı. Ana süreç için MSBR+BAF'yi ve 3D izlemeyi gerçekleştirmek için DCS'yi benimser.

 • 石化-利华益炼油 副本
  Endüstriyel Atıksu Arıtma-Lihuayi Group Tuzdan Arındırılmış Su Sistemi

  Yaklaşık 4000m³/h kapasiteli ve ana prosesi MMF+UF+DRO+EDI olan proje, şu anda Çin'de Tam Membran Yöntemi kullanan en büyük projelerden biri ve su kaynağı olarak Sarı Nehir suyunu benimseyen ilk projedir. Kazan besleme suyu olarak tuzdan arındırılmış su üretmek için Tam Membran Yöntemi.

 • daha fazla bilgi
  Endüstriyel Saf Su Arıtma—— Hunan'daki Xiangli Tuzlama ve Tuz Üretim Sistemi Yenileme Projesi

  Proje, 1 set 15MW buhar türbini jeneratör seti ile kurulmuş ve 2 set için tamamlama suyu üretmek için Multimedya Filtre + Ultrafiltrasyon + İki Aşamalı Ters Ozmoz + EDI prosesini kullanan 40x2t/h tuzdan arındırılmış su istasyonu ile tasarlanmıştır. 75t/h ortam sıcaklığı ve ortam basıncı (3.82Mpa, 450°C) CFB kazan üniteleri. Arıtmadan sonra işlenmiş suyun kalitesi GB/T 12145-2016 gerekliliklerini karşılar.

 • 晨鸣纸业 副本
  Geri Kazanılmış Suyun Yeniden Kullanımı - Chenming Group Geri Kazanılmış Su Geri Dönüşüm EPC Projesi

  110000m³/d kapasitesiyle, %70'in üzerinde geri kazanılan su geri kazanım oranı, 19.04 milyon m³/yıl su tüketimi ve 19.04 milyon kanalizasyon deşarjı azaltımı ile Çin'deki kağıt endüstrisindeki en büyük su geri dönüşüm projesidir. m³/y.

 • 蒙西工业园副本
  Sıfır Deşarj - Mengxi Endüstri Parkı Kanalizasyon Arıtma ve Sıfır Deşarj Projesi

  Mengxi Endüstri Parkı'nın planlanan toplam alanı 140k㎡'dir. Yerel çevre koruma bürosunun talebi üzerine, parktaki kanalizasyon arıtma tesisinden çıkan atık su yeniden kullanılmalı ancak deşarj edilmemeli ve konsantre tuzlu su buharlaştırılmalı ancak deşarj edilmemelidir. HNAC ve bağlı kuruluşu Grant, proje için atık su ileri arıtma ve sıfır deşarj çözümleri sağladı.

 • 苏银工业园
  Yinchuan Suyin Endüstri Parkının Geri Kazanılan Suyu Yeniden Kullanım Projesi

  12,500 m³/d ölçeğindeki proje, atık su arıtma tesisinin arka kısmını yenilemek için ana işlem olarak ultrafiltrasyon + iki aşamalı ters ozmoz + MVR buharlaştırma ve kristalleştirmeyi kullanıyor. Arıtma sonrası su kalitesi toprak yüzeyinin standardına ulaşır III.

SORGULAMA

Sıcak kategoriler