EN
Tüm Kategoriler

Şirket Profili

Ana Sayfa>HNAC hakkında>Şirket Profili

HNAC Technology Co., Ltd. (Stok Kodu: 300490) su koruma, elektrik gücü, çevre koruma ve su arıtma ve endüstriyel kontrol vb. için genel çözümler sunan büyük bir borsaya kayıtlı grup şirketidir. HNAC'ın Changsha, Pekin, Wuhan'da 6 üssü vardır. ve Orta Afrika Cumhuriyeti, Şili, Pakistan, Endonezya, Özbekistan ve Zambiya'da denizaşırı şubeleri ve ofisleri bulunan Shenzhen şehri, Çin.


HNAC, elektrik santralleri ve pompa istasyonları için otomasyon kontrol ekipmanında küresel bir pazar payına sahiptir. Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Örgütü Uluslararası Küçük Hidroelektrik Merkezi Kontrol Ekipmanları Üretim Üssü. HNAC, Uluslararası Hidroelektrik Birliği'nin üyesidir ve su koruma, hidroelektrik ve yeni enerji alanlarında 10'dan fazla Çin ulusal endüstri standardı için ana taslak hazırlayıcı olarak yetkilendirilmiştir.


HANC, araştırma ve tasarım, ekipman üretimi, mühendislik uygulaması, akıllı işletme ve bakım, yatırım ve finansman gibi kapsamlı hizmet yetenekleriyle yaklaşık 30 yıllık proje uygulama deneyimine sahiptir.

Sıcak kategoriler